Повернення та обмін товарів

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 року № 172 - парфумерно-косметичні вироби з нормальними термінами придатності та належної якості обміну та поверненню не підлягають.

Парфумерно-косметичні вироби неналежної якості (браковані, зіпсовані) підлягають обміну та поверненню за умови недотримання продавцем умов продажу товару - якщо продукт був спочатку бракований, а не під час транспортування чи зберігання на складах Перевізників.

Непродовольчі товари, які мають товарний вигляд (мають не пошкоджену упаковку та цілісний вигляд), підлягають обміну та поверненню протягом 14 днів з моменту отримання замовлення на складі Перевізника або з рук кур'єра. Товари, які вже були у користуванні – обміну та поверненню не підлягають.

Товари, які підлягають поверненню, належної якості - повертаються за місцем їхньої фізичної купівлі (у магазинах), або, за умови їх отримання на складах Перевізника, шляхом зворотного відправлення таких товарів.

До товару або посилки необхідно додати чек або накладну товару, які підтверджують покупку в інтернет-магазині.

Транспортні витрати оплачує відправник зворотного відправлення – ініціатор повернення.

Сплачені клієнтом кошти за повернутий товар належної чи неналежної якості будуть повернуті покупцю протягом 1-3х робочих днів із моменту отримання товару у магазині чи складі Перевізника на розрахунковий рахунок чи картку Клієнта.

Для повернення коштів необхідно надати банківські реквізити Клієнта (номер картки, ПІБ власника АБО р/р, ПІБ власника, МФО банку, код ЄДРПОУ) на електронну адресу info@letskin.com.ua та вказати в Темі листа - "Повернення коштів за № замовлення". Повернення коштів провадиться у безготівковій формі.

У будь-якому випадку, якщо у Вас виникли питання при отриманні або використанні продукції, купленої інтернет-магазині, будь ласка, дзвоніть нам за номером 050 880 16 64 або напишіть на нашу пошту info@letskin.com.ua